| TheSheeker a întrebat:

as avea si eu nevoie de niste raspunsuri uite :

eu si prietena mea am facut dragoste fara prezervativ dar nu mi-am dat drumul si ea a fost asa de fricoasa de avrut sa ia pastila de a 2 zi si vrea sa isi faca niste analize si maicasa nu stie ca nu imi e virgina. daca face analizele i iasa pastila aia in analize?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce analize isi face. teoretic analizele banale de sange nu au treaba cu hormonii din pastila de a doua zi.

da inainte sa vo trageti nu a putut sa fie fricoasa? sau aveti impresia ca pastilele alea sunt niste bomboane

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde cat timp a trecut de cand a luat pastila si cand vrea sa faca analizele

| neutrino a răspuns:

Exista o vorba: sex poate face orice prost. Sa gandesti e mai greu. Tine minte ca sexul trebuie facut cu ambele capete.