| anonim_4396 a întrebat:

As dori niste raspunsuri in legatura cu o mica problema. Nu o pot considera cu adevarat o problema deoarece nu ma deranjeazatongue

Deci eu pe mess vorbesc cu un baiat care luna asta trebuie sa faca 17 ani si eu am 13 ani. El vorbeste frumos de obicei dar uneori se da la mine in sensul ca zice ca ce-ar face cu mine si alte chestii din astea. Credeti ca ma place avand in vedere ca am fost cu el acum un an dar ne-am despartit... Totusi zic ca el vorbeste asa doar pe mess ca la telefon nu foloseste cuvinte care arata ca se da la mine. Nu stiu ce sa zic. Oare ma place sau vrea sa faca altceva cu mine. stiti voi la ce ma refer...big grin

3 răspunsuri:
| maniunika a răspuns:

Odata ce ati pus punct la relatia voastra,nu face sa o intoarceti inapoi...
viata continuă,tu ai sa-ti gasești persoana iubită, dar lui, dupa cum ai zis tu...nimic altceva nu-i trebuie decit...singura iti dai seama ce!
P.S:in timpul cit voi nu ati fost impreuna, la el evident ca s-au dezvoltat organele sexuale.asa ca fii foarte atenta. face sau nu!

| maniunika a răspuns:

Dar mai asteapta putin.sa vezi cum decurg evenimentele.
poate el intr-adevar regreta ca atunci te-a pierdut...

| pySoyaS a răspuns:

Pe mess in general avem curaj sa spunem multe! la telefon nu prea! daca ai fost cu el poate ca il stii ce-i poate pilea si poate nu vrea sa faca ceva q tinewinking! poate ca te place si nu stie cum sa-ti spunahappy