| Alexxxxx1 a întrebat:

Pff deci acuma chiar am nevoie de o parere...
Deci intai o mica introducere: am o prietena ft buna, vorbeam foarte mult(pana luni), acum o luna am invitat-o in oras dar a spus ca oricat de mult si-ar doi asta, trebuie sa mai asteptam cu asta caci parintii inca nu o lasa(probleme cu fostul.)
Bun, parintii in sfarsit o lasa, insa a intervenit o problema... Deci de 2 saptamani vorbeam tot mai putin, si de luni de abia am schimbat doua vorbe... si mai demult dadeam zilnic 400 de mesaje cu ealaughing
Si de luni, de cate ori o intrebam ce face- vorbesc cu x, x fiind fostul ei- bine acuma nu zic ca n-ar trebui sa vorbeasca cu el, insa nici sa faca ca si ieri: ii scriu ca ce face si imi raspunde peste o ora si 15 minute ca vorbeste cu fostulpuppy dog eyes
Stiu deja ca ma place(sau ma placea pana acum 2 saptamani), si mie imi place foarte mult de ea... pur si simplu e minunata, si ma refer la tot(nu la forme sau prostii de genu, ci la felul cum se comporta, cum vorbeste cu mine)
Si am observat ca de cate ori imi spune ca vorbeste cu fostul eu ma simt nu-s cum, n-am stare, ma simt super naspa, acuma is eu putin mai sentimentalist da n-am fost niciodata asa, cu nicio fata pana acuma puppy dog eyes
De precizat 14 ani si eu si eawinking
Deci intrebari:
1) Credeti ca e normal sa nu mai vorbeasca cu mine, sa-mi raspunda peste mult timp la mesaje si restul?
2)Nus ce are de gande, ea s-a despartit de fost, dar oare acum vrea sa se impace cu el? mi-a spus de o gramada de ori ca doar pe mine ma place, sunt singurul cu care sar combinabig grin dar nu-s ce sa cred puppy dog eyes
3)Daca ma simt atata de naspa, inseamna ca sunt indragostit de ea? Sau?
4)Ce sa fac? sa incerc sa vorbesc cu ea cat mai mult si sa o mai invit dupa inca o data sa iesim?
Acuma am decis ca stau pana duminica fara sa ii scriu, sa vad daca imi va scrie ea.
Si dupa ce voi vedea parerile voastre ma decid ce fac cu ea big grin
Deci sa va audwinking

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

La varsta voastra va schimbati ideile una doua, e foarte posibil ca fostul sa insiste sa se impace cu ea si ea sa cedeze, in acest caz tu esti in plus si nu prea ai ce face, va trebui sa te resemnezi

| danydany988 a răspuns:

Eu cred ca s-a plictisit de tine.Incearca sa nu mai vorbesti cu ea si sa o faci geloasa.