| dienutzza_5627 a întrebat:

As dori sa aud niste pareri in legatura cu urmatorul lucru : eu si cu iubitul meu sambata facem 1 luna de cand suntem impreuna.Despre relatia noastra as putea spune ca nu este una obisnuita ca dorim sa tinem in secret totul si chiar si asta facem.Astfel ne bucuram de orice minut impreuna si speram sa se afle cat mai tarziu de ceea ce e intre noi.Asta mai mult de aia pentru ca lumea e rea! Si ideea ar fi ca as dori sa ii cumpar ceva, eu de la el am primit deja un ursuletz doar asa din simplu fapt ca ma iubeste, iar eu acum vreau sa imbin si data aceasta speciala.Il cunosc de ceva timp dar inainte nu ne gandeam noi ca asa se vor alege lucrurile ca ne vom iubi odata si nu aveam o relatie de prietenie foarte stransa ca sa aflu detalii amanunte despre ce ii place si etc. Iar is in pana de idei ce as putea totusi alege sa fie si potrivit tinand cont si de faptul ca se apropie si ziua indragostitilor.Multumesc

4 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Daca-i cumperi o bluza? si chiar daca nu vezi ca poarta lant si bratara, ai putea sa-i cumperi o bratara care sa nu o poata da jos atata timp cat sunteti impreuna si te iubeste, sau una normala sau un lantisor dar sa fie semnificativ (dintre astea 3) sa stie ca este de la tine. si o sa poarte (daca in caz ca nu poarta) nici eu nu suport bijuteriile dar ceva usor sau ceva de la persoana iubita il port, ceva cauciuc sau din material (ma refer la bratara si lantisor).
si sunt baiat laughing

| Yguaze a răspuns:

E baiat si nu pune accent foarte mult pe jucarii sau chestii de genu. Incearca sa ii cumperi ceva simplu, ceva care sa ii aminteasca de tine, o esarfa, o bratara, ceva simbolic... ceva care sa poarte si sa ii aduca aminte de tine. Sunt baiat si stiuwinking. sper ca te-am ajutat cu aces raspuns!

| Kitty999 a răspuns:

Mmm, iNteresanTa relatie, nu stiu ce poti sai kumperi, depinde ce fel de persoana e el, cei palce lui, trebuei sa obsrrvi.prin diskutii cu el

| dienutzza_5627 explică:

Pai e cam asa ii ca ii place sa asculte muzica dar are deja mp3, nu pune prea mare accent pe chestii de genu ca lanturi si tot felul de bijuterii, cel putin eu inca nu am vazut pe el nici un lant sau bratara de asta ma gandeam ca nu ar fi genu dar poate aici gresesc. M`am gandit normal ca sigur nu`i cu treburi de ursuleti etc. de asta am ajuns in pana de idei big grin