| Anhmes23 a întrebat:

Buna tpu..as dori sa stiu daca stie cineva un cabinet de obstretico-ginecologie in tm...dar sa fie laudabil.preferabil femeie.multumesc!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Citeste aici, si apoi du-te si caut-o, e o femeie si medic deosebita!
Sanatate si succes!

http://adevarul.ro/......index.html

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu nu poti căuta singură? Intreaba ti medicul de familie, el te va trimite la cei mai buni medici, ca se cunosc intr e ei, de ce sa mergi după ureche ce auzi pe TPU, si nu mergi la recomandarea medicului tau de familie care te cunoaste bine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu as dori sa fiu considerat ca as fi misogin, insa ti-as recomanda ca mereu sa incerci ca medicul ginecolog care te va consulta/trata sa fie de genul masculin. Probabil ca pe parcursul vietii tale vei fi consultata si tratata de medici ginecologi de ambele sexe si probabil (aproape sigur) ca iti vei aminti de aceasta recomandare. Multa sanatate.