| dariaelena a întrebat:

As dori sa stiu si eu cam cat costa o consultatie la un cabinet particular de ginecologie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Un control simplu costă între 50-100 lei, în funcţie de cabinet.

La unele, preţul include şi o investigaţie/analiză ( spre exemplu, test de secreţie vaginală ) - la altele se plătesc separat analizale...

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Minim 50 lei.

| Hαppiηеss a răspuns:

Depinde de fiecare cabinet in parte, intre 50-100 lei.

| dariaelena explică:

Cine e din Mangalia si cunoaste un medic ginecolog bun?

| Rubyrubyy a răspuns:

Depinde la ce cabinet costa cam intre 50 de lei si 100 de lei..Asa cam aproximativ.

| CheLoo23 a răspuns:

2 ness 3in1 si vi la mine

| Teo90Fmmm a răspuns (pentru CheLoo23):

laughing)) buna asta!winking