| SilentStriker a întrebat:

As dori sa stiu si eu care orgasm e mai intens. ma refer E mai intens la fete? Sau la baieti?

3 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

La fete orgasmul dureaza Mai mult decat la baietiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde doar de persoana respectiva!laughing

| danytzeby a răspuns:

E greu de zis, din punctul meu de vedere ogasmele mai lungi si mai intense au nevoie de contact sexual mai lung si mai intens, asa ca trebuie sa pastrezi mereu un lubrifiant la indemana pentru a preveni iritarea, durerile si alte lucruri neplacute care iti pot strica starea de excitare sexuala.iar rezultatul poate fi acelasi pentru ambii parteneri.happy