| georgianailoaei a întrebat:

Sunt fata, am 15 ani si am o intrebare pentru baieti. Voi cum simtiti orgasmul? Stiu ca la fete, daca isi "mangaie" clitorisul au orgasm. Dar la baieti cum e?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ne mangaiem si noi puta. Ce e de zis mai mult de atat? se simte bine, cand faci varsta legala, cauta-ma pentru practica laughing acum ma cam impiedica limita legala big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor intregul proces al orgasmului se reduce la cateva (4-5-6) impulsuri de ''cutremurare'' foarte scurte, simple, care apar/se produc si se transmit prin/in tot corpul, la fiecare jet de sperma ejaculata. big grin Nimic spectaculos si mult diferit de orice tip al orgasmul feminin ar fi vorba. big grin Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Cam la fel; doar că noi avem „clitorisul" puțin mai mare...winking

| Necunoscut112 a răspuns:

Când băieţii au orgasm ejaculează (spermă).

| Liviu a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nu e neaparat cu ejaculare. Poate fi orgasm si fara.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Liviu):

Bărbaţii pot avea orgasm fără să ejaculeze? Hmmm. Nu ştiam...

| asdf2kpower a răspuns:

Freci dulăul până iese sperma. Atunci simți plăcerea nevinovată.

| LexTerOp a răspuns:

Noi ejaculam cand ajungem la punctul intens. Nu e nimic wow fata de ce va imaginati voi fetele