| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de masturbare la baieti pentru a avea orgasm intens?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cu masaj la prostată.

2 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

1.iti faci un sandwhich cu gem (cu mult gem) si-ti bagi instrumentul intre cele doua felii de paine(adica in gem).

2.In teava sau robinet(dar vezi sa nu-ti ramana blocata inauntru)

3.iti bagi instrumentul intr-un bidon cu apa.

4.Iti bagi instrumentul iintr-un borcan cu nutella sau gem sau unt de arahide(la nutella si unt de arahide posibil sa ai o senzatie greoaie de ati-o scoate.

5.Iei doua pachete de unt, le topesti nitel si le freci pe amandoua in jurul instrumentului tau.

Apropo sunt fata...

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Ti l bagi intr o sampanie robby bubble, ti l bagi in aspirator si dai drumu, ti l bagi intr o coaja de banana