| Deliaa94 a întrebat:

As dori sa va zic puțin cu ceea ce ma confrunt, vorbesc cu baiat ce îl cunosc de mulți ani, de curând ne-am apropiat mai mult in ultima perioada dar eu trăiesc in Italia iar el in Germania, dar suntem din același oraș, de curând mi-a zis ca ar vrea ca sa locuim împreuna și mi-a propus ca in luna ianuarie sa merg la el, de ceva timp nu am mai vorbit de subiectul asta doar mi-a zis ca este foarte ocupat in perioada asta, acum câteva zile mi-a spus ca facem ca sa fie bine dar nu am mai intrat in detalii el fiind ocupat cu munca. Voi la ce credeți ca s-a referit cu aceasta fraza? (facem ca sa fie bine)

2 răspunsuri:
| NarcisIfrim a răspuns:

Poate nu mai vrea, si gaseste scuze..asta reiese din ce ai spus..si-a pierdut interesul sa se mute.
tu acum nu il bate la cap, lasa-l asa ca ii vine lui din nou sa se mute.

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Să fie totul în regulă, să nu mai aveti o relație la distanță, la asta s-a referit.
Gândește te dacă e bine să te muți la el chiar dacă îl cunoști de câțiva ani