| Angelasosescu a întrebat:

Buna TPU as dori si eu un fund mai mare.Ce as putea face apropo am 15 ani si vreau si eu un fund mare colegele mele au însă eu nu cum as putea face? Vreau rezultate in 1-2 luni!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Draga mea si mi-am dorit sa devin Barac Obama, dar ce crezi, ca am reusit, cu toate ''sfortarile'' si eforturile depuse? big grin

| Freya1 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai rabdare sa mai cresti sa te dezvolti.Te vei ingrasa la un momentdat probabil si daca nu o sa se intample inseamna ca nu iti este genetic din familie.

| CristianCristian99 a răspuns:

Poti incepe sa faci exercitii kick backs, bird dog, genuflexiuni pana ajungi la cele prin saritura, fandari in spate etc
Astea acasa dar nu vor fi rezultate nemaipomenite ai putea sa mergi la sala pm me si te ajut cu un program

| Violleta2022 a răspuns:

Rezultate in 1-2 luni?

Vezi ca sunt magazine care au chiloti cu fese false, cauta si cumpara-ti! Nu glumesc, uite aici:
https://www.google.com.au/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii vrem cate ceva.

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Eu frecventez sala de cateva luni si partea proasta e ca ai nevoie de mult mai mult timp decat 1-2 luni, dar aici depinde si de genetică, eu de exemplu am avut nevoie de 4-5 luni doar pentru a-l face cit de cit sa creasca si tot nu e inca ceia cemi doresc, m-am interesat intreband mai mulţi oameni si ei mau imformat ca pentru un fund perfect este nevoie cel putin de un an ca sa frecventezi sala...pentru ca in 1-2 sau chiar 3 luni rezultatele nu vor fi chiar cine stie ce, se va ridica putin (poate va si creste) dar iti spun inca o data depinde foarte mult si de genetică, daca alte fete nau norocul sal creasca in cateva luni poate il ai tu, sau invers. Si daca nu observi rezultate in 1-2 luni nu te intrista pentru ca muschii fundului sunt o grupa de muschi care au nevoie de timp si munca foarte multa ca sa creasca. Sper ca te-am ajutat. Unica modalitate de al mări la varsta asta este sa te ocupi cu sala happy