| anonim_4396 a întrebat:

Imi vine menstruatia peste 5 zile si plec la mare.Ce as putea face sa vina mai repede? Nu vreau sa o aman.
P.S: nu imi sugerati sa port oburi, pentru ca nu pot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| manowar1 a răspuns:

Buna.cel mai simplu mod e sa consumi bere.

| bluuee a răspuns (pentru manowar1):

De unde le scoateţi, oamenilor? straight face

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face pentru ca menstra să vină mai repede!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati incercat voi remediile cu bere sau vin? Daca da, cat trebuie sa beau?

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Singura solutie, avand in vedere ca ai excluso pe cea mai simpla, e sa porti mereu pantaloni scurti.

| madb a răspuns:

Pe mine ma ajuta sportul, de obicei daca imi intarzie dar si daca vreau sa-mi vina mai repede, fortez un pic si fac mult mult sport. De la efort mie imi vine mai repede, m-as bucura sa te ajute si pe tine! A si nu te gandi acum ca stau 10 ore la salalaughing pur si simplu alerg foarte mult, fac abdomene si alte exercitii fizice pe care le poti face si in casa, nimic iesit din comun.:*

| Valentina1993 a răspuns:

Buna,Maria, bea putin vin pentru a grabii menstruatia. Este o metoda eficienta!

| anonim_4396 explică (pentru Valentina1993):

Ati incercat dvs?

| Valentina1993 a răspuns:

Da, am incercat eu si merge.