| Skipper12 a întrebat:

Ciao TPU! Astazi vreau sa aflu ceva. In clasa mea se zvoneste ca unele colege au sutiene PushUp si ceva chestie de o pui la fund sa para fundul mai mare XD. Si acum vreau sa va intreb fetelor daca exista vreun "semn" cum ca colegele mele au PushUp si chestie de aia de pus la fund XD

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa se vada de la sine asta, de obicei alea care poarta zilnic push up, nu poarta ceva atat de decoltat, si daca ar fi cazul, acele decolteuri ar ajunge doar pana la un anumit nivel incat sa nu se vada sutienul si forma adevarata a sanilor. Sunt de acord cu raspunsul lui AlisaMarie12,(si cu al Alinei, doar in anumite situatii, de exemplu sa zicem ca o fata cu push up a avut sport, transpira si pe urma acel tricou se va lipi de corpul ei, se va lasa peste sutien si atunci i se va vedea mai bine forma, mai usor, ii vei vedea cum spunea ea, denivelarile )iti dai seama daca are fundul natural sau nu, daca i se vede un pic de parca si-ar fi pus o perna acolo sau cum ai zis tu " i s-a zdruncinat" laughing Fundul trebuie sa aiba o forma rotunda, nu neaparat perfecta perfecta, ca nu exista, iti dai seama uitandu-te la alti oameni de pe strada si faci o comparatie laughing) Oricum, cand vor avea o relatie cu un baiat, o relatie serioasa, nu va mai fi nevoie de asemenea porcarii laughing o sa isi dea baiatul seama ori din timp ori chiar de la inceput. big grin

| Skipper12 explică (pentru anonim_4396):

Pai daca are fund frumos XD

4 răspunsuri:
| alinaacuarela a răspuns:

La sutienul push up iti dai seama pentru ca e denivelari. nu stiu sigur cum sa-ti spun, dar se vede.

| AlisaMarie12 a răspuns:

Nu prea ai cum sa iti dai seama daca isi iau marimea buna pentru sutien. daca au chestie pentru fund e cam evident thowinking

| Skipper12 explică (pentru AlisaMarie12):

Dar unei fete din clasa cand iese la table i se "zdruncina" fundul sa intelg ca nu are no? big grin