| pikaღ a întrebat:

luni dupa Paste as dori sa imi fac o petrecere de ziua mea daca ati putea sa imi dati niste activitati pe care putem sa le desfasuram eu si prietenele mele vas da funda. A si apropo nu vreau sa aud raspusuri,,-jucativa pitulusu" sau ceva de genu(am 14 ani deci niste activitati pe masura varstei).

Răspuns Câştigător
| Irinushh a răspuns:

Noi sunam cu numar ascuns si ne prosteam rau laughing Dansam una buna pana oboseama calumea si trezeam vecinii. Urma o pauza de carti cu pedepse, bateam in geam la trecatorilaughing Seara ne uitam la un film de groaza sau comedie si ele mereu ramaneau la mine peste noapte. Atunci era cea mai mare distractie care vinea spontan cand incercai sa dormi si nu puteai de la atata cola laughing si in cele din urma ajungeai sa te bati cu pernele pentru 3 floricele de porumblaughing
AAHHH... faine vremuri happy

3 răspunsuri:
| AdonnAdonnis a răspuns:

1.cum te vezi peste 10 ani
2.mancati pop corn
3. origami
4.desenatii
5.carti
6.remi

| miln a răspuns:

Atunci te poti juca monopoly big grin

| MyhayMyhay a răspuns:

Joaca jocuri pe pc cum ar fi "conquiztador" sau poti iesi in oras La un suc, pizza etc, poti sa te uiti la un film ( Pe langa asta paste fericit si La multi ani )