| pisicutzza990 a întrebat:

Heii TPU, de aproape o luna am inceput sa fac fitness. Nu am mai facut pana acum si nici nu am nevoie, dar vreau sa am abdomenul "plat" laughing Colegele mele spun ca deja il am, dar eu vreau mai mult ca sa zic asa. Ce exercitii as putea face, tinand cont ca fac in fiecare zi timp de o luna si nu se vede niciun rezultat, nici macar unul mic? Si ce exercitii stiti pentru. fund, sani?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Syndre a răspuns:

Abdomenul se face în bucătărie! Exercițiile de tip cardio te ajută, dar alimentația e cheia. Dacă vrei abdomen plat renunță la carbohidrați pe cât posibil.