| Chérrrie a întrebat:

as vrea sa imi spuneti unde pot gasi comentariile urmatoarelor poezii: Murmurul fantanei de Dimitrie Angel si Valtul rozelor de Alexandru Macedonski... urgent.(dati-mi exact linkul) fUnda+vot.multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| euandra15 a răspuns:

Buna...eu cred ca Roxana e doar invidioasa. pe tine.asa sunt uni oameni in ziua de azi. :* succes!

2 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nicio poezie nu mai sunteti in stare sa comentati,dar bine ca va puneti poze cu nurii la vedere.Mi-e rusine ca traiesc pe aceeasi planeta cu voi.
Sfantul Google n-a murit inca, asa ca puteai cauta acolo, macar sa nu te mai faci de ras.

| RXN a răspuns:

Arde invidia in mine, da.Eu nu am sutien cu push-up si stiu sa scriu in limba romana.Merg sa ma sinucid, caci ma sufoca invidia.