| ElenaMp a întrebat:

as vrea sa-mi vand virginitatea deoarece m-am saturat ca lumea sa se lege de aspectul meu fizic si sa ma faca mereu sa ma simt aiurea, asa ca vreau sa repar unele imperfectiuni, mai pe scurt as dori sa-mi fac o rinoplastie dar nu imi permit suma aceea de bani pentru operatie. Sunt o fata cuminte si chiar tin la virginitatea mea dar chiar nu mai suport injuriile unora. Ce credeti ca ar trebui sa fac?
P.S : Fara jigniri va rog.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dale vestea ca cineva tea regulat

| Oana92 a răspuns:

...sa te maturizezi. Asta e gandire de 14 ani jumate...

| Alcyon a răspuns:

Voi alta treaba n-aveti, decat sa spamati forumul cu tot soiul de subiecte mai mult sau mai putin inventate?!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rinoplastie? Eh, ai probleme cu nasucul, mda! Si eu fac parte din lumea ta. laughing
Stiu foarte bine prin ce chinuri treci, dar trebuie ai rabdare, sa faci banutii aia pentru rinoplastie intr-un mod DECENT, nu sa iti vinzi trupul pentru asta. Nu de alta, dar vei regreta pe urma, asta daca esti o femeie cu demnitate, Elena.
Oamenii sunt foarte rai, dupa cum bine ai observat si critica aspra, dar trebuie sa selectam din toate vorbele adresate noua, pe cele BUNE, care ne avantajeaza.
Nu trebuie sa tinem cont de invidia, barfele, rautatile oamenilor.
Tine cont de ceea ce iti zic persoanele care-ti sunt aproape, care te accepta asa cum esti, care te considera frumoasa!
Scoate-ti in evidenta calitatile! Sunt sigura ca o femeie care are nasul maricel, dar care se ingrijeste, se imbraca frumos, sexi, dar NU vulgar, care se machiaza natural, dar in acelasi timp isi accentueaza privirea folosind mascara, sprancenele-conturandu-le, buzele- folosind rujuri in culori care sa i se potriveasca, va fi considerata o femeie frumoasa!
Am tot auzit vorba asta, dar niciodata nu am tinut cont de ea, deoarece fiind complexata, aveam nevoie de mai mult de atat: ai incredere in tine, considera-te frumoasa, iar ceilalti vor avea aceeasi parere.

Munceste cinstit pentru banuti, ambitioneaza-te sa-i aduni cat mai repede, iar daca vei considera ca ai mare nevoie de aceasta interventie pentru a avea incredere in tine, fa-o.
Dar, te rog ceva si imi permit sa fac asta pentru ca stiu prin ce treci:daca o faci, nu o fa din cauza vorbelor urate, fa-o pentru tine, pentru a te simti TU bine in pielea ta!

Mult succes! O seara frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Situatia ta cu nasul e doar o chestiune de timp. Odata cu trcerea timpului aceasta situatie neplacuta va deveni una minora. Asa cum s-a spus si mai jos, ia-ti un job economiseste si apoi iti modelezi nasul. Stiu ca nu e ce vrei sa auzi, dar este una din cele mai bune vadiante. Nu te supara pe prostia unora, atat ii duce capul, atat fac si ei. Cand unii oamenii iti fac viata un calvar amuzandu-se de ceilalti ar trebui sa vezi in realitate cat de stearpa e viata lor, cat de nesemnificativa este existenta lor. Isi hranesc mintea doar cu mizerii si suferintele altora deoarece la randul lor sunt niste nefericiti plini de rautate.
Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti spune ca vrei sa-ti vinzi virginitatea si apoi ca esti fata cuminte. Deja am stabilit ce fel de fata esti, acum doar pretul ramane de stabilit.

| Hakuouki a răspuns:

Si daca ai barna mare care e problema? Chiar vrei sa ajungi cu*** din cauza asta? Fi serioasa Elena, nu-i poti multumii pe toti, oameni care sa te barfeasca mereu, dar te intreb acum, ce preferi sa se rada de nasul tau sau de faptul ca esti cu***? 2 lei ajunge? Si iti repar eu nasul.

| anonimguy3 a răspuns:

10 lei e bine?

Răspuns utilizator avertizat
| RedDeath a răspuns:

Frumusetea e relativa. Altele au suferit accidente si arata groaznic. Eu zic ca mai poti astepta! Cu ocazia asta - ca nu esti perfecta, nu se vor lua multi de tine si nu vor vrea toti obsedatii sa se culce cu tine, vei putea selecta mai usor pe baietii care nu sunt chiar animale in calduri deghizate in oameni. Deci, te sfatuiesc sa nu iti vinzi virginitatea sub nicio forma!

| Ottakringer a răspuns:

Eu zic sa te gandesti de n ori inainte sa faci asa ceva. Nu prea e de glumit cu asa ceva.

| NoRegretsxx a răspuns:

Cine zice ca esti proasta e mai prost ca tine. Nu faci prostitutie, e one time thing..ca 1 data esti virgina..si daca faci bani din asta bv tie. Decat sa te duci cu orice terminat sa isi bata pl de tine si sa te mai si faca sa suferi ca doar nah..ti.ai oferit fecioria lui deci ar tr sa iti manance din cur eventual (ca asta au impresia printesele astea virgine) dar el nu o sa faca asta..mai bine faci un lucru de pe urma caruia ai numai de castigat (cum ziceam mai sus...si daca i'o dai lu' vasile ca nah il iubesti si in 2-3 luni iti da viteza e mai bine?) si iti rezolvi si problema ta cu nasul. Crezi tu ca odata cu trecerea timpului se remediaza situatia? Cum? Se repara nasul tau de unul singur sau cum? Hai sa fim totusi seriosi.
Tu faci cum crezi.dar daca esti majora..parerea mea
Go for it.
Acum desigur depinde doar de tine.
Mult succes.

| hotdesire a răspuns (pentru NoRegretsxx):

Esti matura si inteleapta, ai dat un punct de vedere sustinut. ai aprecierea mea

| NoRegretsxx a răspuns (pentru hotdesire):

Multumesc.

| Maxnonymus a răspuns:

Decat sa-ti vinzi virginitatea...mai bine fa un imprumut in banca laughing (daca ai peste 18 ani )

| Brr_Vlad_1999 a răspuns:

3 la 10 lei?=]]

| rex12345 a răspuns:

Sunt disponibil