| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa-mi ziceti si mie niste fraze cu care as putea incepe o conversatie cu un baiat.
va rog mult de tot ne cunoastem de ceva timp dar nu vorbim mult!
am mare nevoie de voi ofer funda si tot ce doriti!

4 răspunsuri:
| loveyourlifeis4ever a răspuns:

Pai incepe cu un salut apoi fa o gluma sau intereseaza-te (chiar daca nu te intereseaza) de ceea ce face sau de ceva ce-i apartine daca face glume razi si spune-i sa mai faca glume ca sa prelungesti discutia...

| aleina12345678910 a răspuns:

Baiatul discuta cu fata despre avionul care ei l-au aruncat pe geamul din clasa.
Fundita? puppy dog eyes

| Chec_Valerau_1994 a răspuns:

Te duci la el si-l pupi fara sa zici nimic big grin

| Chec_Valerau_1994 a răspuns:

Si o mica imbratisare n-ar strica eloc