| Angelswprr a întrebat:

As vrea sa stiu cum as putea sa fac persoana iubita sa sufere cum m-a facut si ea pe mine la randul ei? Funda sad crying

11 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

De ce sa faci asta, merita efortul asta din partea ta? Fi fericit/a cu adevarat si vezi-ti de viata ta, asta va fi pedeapsa pentru respectiva persoana.

Si app, daca iti respecti iubita nu o saruti de fata cu fosta doar pentru a o face geloasa, va interpreta ca asta e motivul pentru care ai o relatie cu ea!

| Zenit313 a răspuns:

Esti un psihopat!
Un om sanatos la cap nu se bucura de suferinta altora.
Fii barbat ma! Plangi ca o femeie.
Cat de patetic si de josnic.

| xanderblackx a răspuns:

Ignoranta si indiferenta! fa acea persoana sa vada ce-a pierdut... dar vezi tu facand asta, nu faci altceva decat sa iei contact direct sau indirect cu respectiva persoana, si nu stiu cat bine are sa-ti faca tie lucrul acesta. daca ar fi dupa mine as uita, si as zice "doamne ajuta ca am scapat". dar daca tii neaparat sa faci pe cineva sa sufere gandeste-te si la lucrurile ulterioare, sunt avantaje si dezavantaje. depinde doar de tine, mai bine fi rational/a si gandeste, foloseste-ti mintea de data asta nu inima. sfatul meu. numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| Terminatorul2 a răspuns:

Ia-ti alta si sarutativa de fata cu fosta

| Theaxniz a răspuns:

De ce sa te razbuni pierzi vremea las-o impace nu stie ea tu prin razbunare ii arati ca-ti pasa de ea esti slab tipule pare rau trebuie sai putere treci peste

| CarlaHecox a răspuns:

Nu o vei face sa sufere.Nu este o solutie! Trebuie doar sa-i arati subtil ca esti fericit fara ea, ca te bucuri de viata la maxim si ca poti uita!
Trebuie sa-i arati ca si tu poti calca in picioare toate problemele, asa cum te-a calcat ea/el pe tine!

| biutza1997 a răspuns:

Pai o poti face geloasa sau depinde ce ti-a facut ea poti sai faci si tu ei si daca nu se supara sau ceva de genu inseamna ca nu i-a pasat niciodata de tine si nu are rost sa iti mai bati capu pentru ea pentru ca nu merita succes

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Cu razbunarea nu rezolvi nimic!

| DoArDeDe a răspuns:

Iti faci rost de o noua iubita si te plimbi cu ea prin locurile in care va intalneati cel mai des tu si fasta si daca o vezi pe fasta incepi sa te saruti cu actuala.

| Medeeaa a răspuns:

Stii cum se zice, razbunarea e arma prostului, pe moment crezi ca te simti bine sa vezi acea persoana ca sufera asa cum ai suferit si tu, dar dupa s-ar putea sa te simti mai rau, sa te simti vinovata. Viata are grija de toti si ii pedepseste pe toti dupa cum merita! Iti spun din proprie experienta!