| vvalentinboss a întrebat:

Bună, am facut sex oral neprotejat cu iubita mea. As vrea sa știu dacă ar putea rămâne insarcinata cu mine precizez ca era virgina la momentul sexului oralll

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cu tine, nu...

| Emilian65 a răspuns:

De la sex oral nu se poate ramane gravida.

| raluk27 a răspuns:

Si cum ti-ai dat seama că era virgina, facand sex oral? Ai controlat-o in gura? Carii avea?

| pufulescu a răspuns:

Tot ce se poate man! Nu poti sti niciodata ce mutant iti bagi in pat... Daca postezi aici link cu o poza cu ea poate imi dau seama, dar sa fie poza cu ea goala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tu esti un fraier

| floringabor a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata numai de la sexul vaginal daca sperma ii merge in vagin

| StefanMV a răspuns:

Nu poate ramane gravida decat prin sex "normal" (nu oral sau anal )