| Raluu_8504 a întrebat:

as vrea sa stiu parerile voastre despre Colegiul Unirea din Tg.Mures:media de admitere, profesori, colegi, ore la profilul bilingv engleza.Va rog frumos daca stiti ceva, spuneti-mi pentru ca am auzit mai multe iar parerile sunt impartite.As vrea sa stiu daca merita intr-adevar sa il pun primul pe lista de optiuni.Multumesc anticipat. P. S. scuzati va rog frumos categoria dar am vazut ca aici se raspunde cel mai des.

1 răspuns:
| Perfecşăn a răspuns:

Buna.Fratele meu invata acolo si sincer sa iti spun este un colegiu bun.Nu cred ca ar trebui sa il pui pe primul loc in lista.Profesorii sunt buni doar ca trebuie sa inveti putin mai mult.Bafta