| andreyyya a întrebat:

As vrea sa va cer parerea in legatura cu ceva. As vrea sa stiu daca sunt "aranjate" castingurile care se dau la noi in tara pentru MediaPro Pictures? Adica se intra pe relatii? As vrea raspunsuri cat mai sincere, mai ales de la oameni care au participat la astfel de castinguri pentru actorie. Si as mai vrea sa stiu un lucru: chiar daca ai talent, un fizic frumos si esti priceput in ceea ce faci trebuie sa ai neaparat studii in domeniu? Multumesc anticipat Scuzati va rog categoria!

2 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Nu se intra pe relatii, se intra pe prestatii. Multa bafta si lamaie

| DeliaMarius a răspuns:

Nu se intra pe relatii. Cand se face un casting, participi si ei decid daca te aleg sau nu. Fetele trebuie sa aiba peste 1.75 m si sa fie slabute. Nu iti trebuiesc studii. Daca te accepta si te inscriu, trebuie sa faci la ei 2 luni jumatate cursuri de modeling,actorie. Sunt gratis. Si pe urma, dupa aceste doua luni si jum de cursuri,aleg cine merge mai departe pentru podium,poze, reclame, actorie... Cine a invatat la acele cursuri si se descurca, merg mai departe. Ex: din 20 de fete, mai departe merg 4-5 fete, cele mai bune.