| Simona1204 a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare.
Imi place de un baiat de la mine din clasa.iar colega mea de banca spune ca ma place dupa comportamentul lui.
Eu nu stiu ce sa cred,adica de obicei vorbim,ma suna sa-mi ceara teme, chestii, se apropie de mine..si uneori ma atinge. si mai imi zice si "porecla mea", eu cred ca este doar o joaca.voi ce credeti?
Dau Funda

Răspuns Câştigător
| IuliaRoxana a răspuns:

Este posibil sa fie si o joaca dar este posibil sa aiba si sentimente fata de tine.Eu cred ca are ceva sentimente fata de tinewinking