| Suntaici123 a întrebat:

TPU! Imi place de un baiat de la mine din clasa de vreo 2 ani, cred. Faza e ca nu stiu daca si lui ii place de mine. adica in clasa se comporta frumos, ma cicaleste, simt ca ar vrea sa se apropie de mine si chestii, doar ca el imi da mesaje numai in timpul scolii, iar in vacante nu vorbim deloc. Chiar cu 2-3 zile inainte de vacanta nu ma mai baga in seama, ca si cum ar vrea sa ma inlature sau ceva si statea singur intr-o banca, nu vroia sa vorbeasca cu mine, chiar daca il chemam sa vorbim. El acum are si chestia aceasta de a se uita la fundul fetelor si simt ca ar fi atras de mai multe. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Enki a răspuns:

Pai poate nu era in apele lui atunci inainte de vacanta, si vroia sa stea singur.dar totusi nu inteleg de ce nu vorbeste cu tine doar in timpul scolii, la asta nu prea stiu ce sa zic.o fi vreun usuratic, nu poate sa placa doar o fata, se uita la toate care trec pe langa el si nu ii ajunge o singura fata laughing) am unu de asta la scoala