| PUIUMIC1 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi fac o prietena dar nu stiu cum..Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| neagucostel a răspuns:

Incearca sa asculti la ce iti spune adica sa vorbesti cu ea despre problemele ei si chiar daca nu te intereseaza si nu iti place ce auzi, fate ca iti place si ca iti pasa.Nu incerca sa Ii rezolvi problemele.No o sa Ii placa.Si nu fi nesimtit cu ea, cerei numarul de telefon zi ca vrei sa mai vorbiti si sun-o din cand in cand
incearca sa afli mai multe despre ea ve Ii place si ce nu

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caut prietenă dar nu găsiesc, caut prietenă dar nu găsiesc, toate fetele să apeleze la mine, il m ai stii pe Bendeac, in puii mei(emisiunea lui).rolling on the floor

| fuzzer a răspuns:

Iti trebuie o doza de tupeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cautand-o mai intai si o vei gasi.
Incearca sa arati respect, bun simt, sa ai simtul umorului dar si seriozitate.
Te pup!

| SimonaQs a răspuns:

Intra pe matrimoniale si lasa un anunt.

| d3javw a răspuns:

Intreaba-te ce vrei sa faci cu prietena daca,, o obtii"

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu cred ca vei gasi aici. cati ani ai? big grin

| rapidistzu a răspuns:

Sa lasi calcu' si sa iesi la agatat cu prietenii big grin

| lauraroxi a răspuns:

Da anunt in ziar!;-)