| bomboniiica a întrebat:

aseara am avut un vis cu 2 fosti prieteni(iubiti), in vis se facea ca unul ma lua in brate nu ma lasa deloc in pace iar celalalt tot ma pupa si incerca sa ma sarute.eu simteam ca ma sufocam, tot incercam sa fug...chestia tare e ca si cand stateam cu unul celalat era gelos si au existat multe conflicte intre ei din cauza mea in realitate, dar nu stiu acum ce legatura mai are ¿? nu mai am nicio legatura cu ei suntem doar amici vorbim des ...desi amandoi isi mai incearca din cand in cand norocul, vreau sa stiu doar ce semnifica, pana si in realitate se intampla ca unul sa ma ia in brate mai mult iar celalat sa ma sarute. Stie cineva ce semnificastraight face? mersi mult:*

2 răspunsuri:
| flory_9483 a răspuns:

Inseamna ca amandoi se gandesc la tine, si nu te vor saruta curand, ci va mai dura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-ar placea un "menage a trois"!