| pfff a întrebat:

Hristos A Inviat! am o intrebare, cum vi se pare ca niste fosti iubiti(o fata si un baiat)de fiecare data cand sunt singuri sa se sarute, sa se alinte, e normal sa se sarute? desi s-au despartit de ceva timp? sau ar trebui sal respinga fata? pentru ca el se mai pupa si cu altele, cand au fost impreuna sau iubit, amu nu mai stiu daca se mai iubesc

3 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Pai... daca inca se alinta si se saruta e clar ca inca se iubesc, si, surpriza, inca sunt impreuna (chiar daca nu-si dau ei seama). Cand unul din ei va fi cu altcineva, pe celalalt o sa il doara tare. Pana atunci, clar, cei doi sunt inca impreuna.

| Kalyn a răspuns:

Deci...daca chestiile alea vin din partea amandurora atunci e normal, pentru ca dupa parerea mea ei nu s-au uitat si ink mai tanjesc in sufletele lor unul dupa celalalt, in caz ca feta nu vrea ar trebui sa puna piciorul in prag pentru ca "daca nu e respecti pe tine insuti atunci nimeni nu te va respecta"

| Gabbytzu a răspuns:

Da e normall
Inseamna ca mai tin unul la celalalt!
Si ar trebui sa se impace...
tongue