| AnnaMaryStar a întrebat:

Aseara am dormin la prietenul meu si am facut sex.Sunt in acea perioada a luni si mai eram si virgina.Nu ne-am protejat. Exista riscul unei sarcini? Am uitat sa mentionez ca nu si-a dat drumul in mine

Răspuns Câştigător
| Boddy47 a răspuns:

Daca nu stiti ce vorbiti nu ii mai raspundeti. Riscul unei sarcini exista dar este foarte mic, poate doar daca esti Fecioara Maria sa ramai insarcinata in rest nu prea ai cum. Cat despre boli, daca nu traiesti prin ferentari sau mai stiu eu ce ghena nu ai cum sa iei SIDA oamenii nici nu stiu ce-i SIDA cum sa manifesta si cine are. Nu mai speriati fata degeaba, e prietenul ei nu e un nespalat, spalati-va si nu o sa aveti boli. La cat mai mult sex de calitate.

8 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Da poti ramane daca sperma a fost eliminata inauntru.dar daca nu a eliminat sperma in tine nu ramai.dar de acum protejeazate ca poti lua diverse boli ai grija

| dyyva a răspuns:

Nu exista acest risc

| lilstar a răspuns:

Eu nu am ramas si am fost in aceeasi situatie.

| Feliciann a răspuns:

Pe ciclu femeile nu raman gravide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,dar exista riscul SIDA, pentru. ca nu ati facut cu prezervative!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Riscul este de 4-27%.
Roaga-te sa nu ramai. oh go on

| biutzaGiRl a răspuns:

Sunt destule riscuri... sarcina, SIDA; chiar si psihic ai putea avea probleme pentru ca e prima oara. Apropo, cati ani ai? asta asa, ca sa ne dam si noi seama mai bine.

| ςคωч a răspuns:

Cam da...:-s cum sa faci asta fara sa te protejezi? si mai ales cand esti pe stop :O te poti astepta la orice... dupa 7 zile un test de sarcina si vezi ce se intampla