| Andrei32133 a întrebat:

Buna TPU auziti ieri am fost la ziua la o fata mai mica de 2 ani si varamea si acolo am vazut o fata cu totul aparte si imi place de ea as face cv sa o impresionez dati-mi sfaturi ce sa fac sa iau cv va rog mult. MS

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Simplu. Va cunoasteti? Daca nu, du-te si vorbeste cu ea. Asta ii va demonstra ca ai tupeu si o va face sa fie interesata de tine. Lucruri de acest gen poti gasi aici: www.scoaladeseductie.ro. Succes;)