| Ghiozdan a întrebat:

Sfaturi cum sa impresionez o fata

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Salut Ghiozdanlaughing. Unii pot sa-ti zica sa fii tu insuti, dar poate nu prea vei intelege chestia aceasta.Deci ca sa impresionezi o fata trebuie:
Pasul 1-Mai intii incearca sa o gasesti.
Pasul 2-Fa cu ea cunostinta.
Pasul 3-Dupa ce ati facut cunostinta incearca sa fiti prieteni.
Pasul 4-Fii un baiat pozitiv, adica nu-i arata ca esti un ratat.
Pasul 5-Spune-i mai mult despre tine fii mai comunicabil cu ea.
Pasul 6-In timp ce vorbesti cu ea da-i voie sa vorbeasca si ea, adica sa nu exagerezi cu vorba.
Pasul 7-Cu timpul ii va placea de tine(depinde cum te vei comporta cu ea).
Pasul 8-Suno si intreab-o daca vrea sa iasa cu tine in parc.
Pasul 9-Fii pregatit,pentru ca posibil sa ii spui ceea ce simti cu adevarat pentru ea.
Deci amice ti-am spus cum sa faci cunostinta,cum sa impresionezi, cum sa ii spui ca o iubesti, deci cred ca merit o Fundita!winkingSUCCES!

2 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Trebuie sa fii in primul rand bine imbracat(ma refer la stil,sa nu te imbraci ca ultimul om) sa fii dragut si amabil,sa ai incredere in tine si sa nu te gandesti nici o secunda la faptul ca fata te-ar putea refuza, trebuie sa vorbesti atunci cand este nevoie si sa nu bati campii, trebuie sa ai un caracter bine definit care sa o faca pe acea fata sa vada cat de special si difert esti fata de ceilalti baieti.Bafta!

| WeaponGirl a răspuns:

Unu singur am : fii tu insuti, orice alta varianta ori da gres din prima, ori nu dureazawinking