| krack a întrebat:

azi am avut primul contact sexual, partenerul nu a ejaculat deloc, sunt sanse sa raman gravida? Multumesc

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In cazul tau poti sa stai linistita pentru ca nu exista nici o sansa sa ramai insarcinata

| ruddy a răspuns:

Se pot produce si in timpul partidei ejaculari mici, depinde acum de la persoana la persoana, in orice caz daca ai fi ramas gravida dupa cateva ore ai fi trebuit sa ai greturi si dureri de stomac.

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru ruddy):

Citeva ore? Greturi? big grin big grin

| metha0xphore a răspuns:

Se poate sa fi ejaculat in tine oricum sunt slabe sanse sa ramai gravida din prima. Folositi prezervativ sau controleaza perioada de fertilitate, gasesti pe net daca nu iti place prezervativul.

| Maya275 a răspuns:

Daca nu a ejaculat, nu ramai gravida.