| Olga478448 a întrebat:

Buna! Am avut contact sexual protejat cu iubitul meu, dupa ce a ejaculat in prezervativ acesta s-a dus la baie si s-a spalat. Cand s-a intors in camera si a intordus degetele la mine in vagin. Care sunt sanse sa fii avut sperma pe degete? Sunt sanse sa raman gravida?

Răspuns Câştigător
| anonimuIl a răspuns:

Nu avea cum să rămână spermă pe mâna lui că el a scos prezervativul la baie și s-a spălat pe penis și s-a șters pe mâini.

Ce spui tu era posibil așa

- el ejaculează în tine în prezervativ

- el scoate penisul și dă jos prezervativul dar este lângă tine care tu stai pe spate

- el pune mâna pe penisul plin de spermă după ce a scos prezervativul

- el pune mâna imediat pe ----- ta și bagă degetele în vagin

- după aia imediat îți ridică un picior și îți bagă penisul în vagin ca să împingă sperma.

Altfel NU avea cum să mai ajungă spermă în tine.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles, poate explici, de ce dupa ce s-a terminat partida sexuala el s-a intors de la wc si ti-a bagat degetele in vagin?
Care a fost scopul, odata ce sexul se terminase?

| Olga478448 explică (pentru Violleta2022):

Pentru ca s-a terminat f repede si eu n-am fost deloc satifacuta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Olga478448):

Asa-i cand ii permiti baiatului sa sara pe tine inainte sa te pregateasca si sa-ti faca un PREUDIU foarte bun si abia dupa aceea sa intre el, ca s-a scapat pe el intr-un minut si s-a dus naibii toata ssatisfactia ta.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai gravida.

| emanualexandrescu a răspuns:

V a rămâne presupun dar cel mai bine este să meargă la doctor acel om poate să ofere mult mai multe informații