| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU azi am observat ca aveam pe capul penisului o secretie alba si dupa 2 sau nu mai stiu cate ora s-a facut galbena m-am spalat si acu nu stiu sunt putin cam speriat nu ma doare cand urinez nu ma ustura nu am intretinut relatii sexuale fiindca am doar 14 ani laughing merg pe 15 e ceva >>normaL? sau poate fi altceva va rog sa-mi dati un raspun funda happy scuze daca am gresit categoria

Răspuns Câştigător
| ryf007 a răspuns:

Salut.poate te'a excitat ceva si te'a facut sa ejaculezi fara sa vrei, fara sa stii...

| YoungBoys98 a răspuns (pentru ryf007):

Da dar poate fi si altceva?
poate fi vreo infectie urinara?

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Spalate cu ceai de musetel nu ai nimic- trebuie sa o mentii curata-igiena!

| YoungBoys98 a răspuns:

Da dar poate sa fie si altceva/?

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru YoungBoys98):

Depinde. mirosea urat? daca da atunci este infectie. daca nu, si doar avea un miros vag de clor chiar, atunvi e ok, e doar sperma