| puffy15 a întrebat:

Azi am vazut ceva ce imi doream de foarte mult timp sa vad: baiatul de care imi place nu mai e intr-o relatie! love struckCe as putea face sa ma apropii de el? Si precizez ca sunt foarte timida cu baietii...big grin

2 răspunsuri:
| ZEYN a răspuns:

Ar trebui sa te imbarbatezi nu stiu cum sa iti explic sa iti dai drumul exprimate si tu fata de el cu afectiune imediat va simtii... acum in momentele acestea ar trebui sa vorbesti cu el sa il consolezi happy sigur vei reusi sa ii intri pe sub piele daca stii cum sa procedezi in rest vine de la sine succes big grin

| Alin_Rudaru_1994 a răspuns:

Daca esti mai draguta si el nu-i mandru de el un suc, o iesire in parc... ar rezolva mai tot