| Love4Free a întrebat:

Azi la scoala m-am sarutat prima oara cu o fata! a fost ceva foarte frumos. Dar acum nu stiu cum sa ma duc la ea sa o mai sarut! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Procedezi la fel ca inainte.

| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca te intreb dar esti fata?
si cum sa te duci altfel decit cum ai facut o si prima oara laughing
si inca ceva este prietena ta in devenire s au asa iti place tie sa saruti fetele hodoronc tronc Cred ca ar trebui sa te mai gandesti cind o faci la intimplare nici nu ti poti dai seama la cite riscuri te poti expune dar e viata ta poti face tot ceea ce ti doresti laughing)

| Snowal15lea a răspuns:

Te duci la ea spui : buna! si o saruti ca animalu.