| Larisa_5606 a întrebat:

Buna TPU.
Baiatul pe care il plac este cu mine in clasa insa de cand ne stim nu prea ne-am suferit, ne batem ne injuram, dar eu il plac foarte mult chiar daca uneori sare calul si incepe sa se comporte ca un magar si un prost si isi bate joc, tot incearca sa se bage in seama cu mine, sa ma enerveze.
Credeti ca un pic ma place?
Multumesc

6 răspunsuri:
| :X pinky love you :X a răspuns:

Buna, tin sa-ti spun ca in aceeasi situatie sunt si eu. Doar ca el ma place pe mine, nu eu pe el. Deci sunt cu el in clasa de la camin chiar, de 11 ani, si de fiecare data imi spunea ca eu sunt cea mai buna prietena a lui si ca mie`mi spune orice si chiar asa era. Doar ca baietii de la mine din clasa imi cam fac gesturi mai pe scurt, ma pipaie si el e unul dintre acei baieti. De fiecare data ne certam pe acest motiv si e chiar aiurea. Nu`l plac dar tin enorm la el deci ai grija sa nu-l pierzi si vorbeste cu el despre asta. Eu de ex acum sunt certata cu el si chiar imi pare rau dar amn2 suntem orgoliosi deci nu o sa ne cerem scuze prea curand. Nu da cu sutu, ca ai sa te simti bine pe moment dar ai sa regreti enorm dupa mai ales ca tu il si placi. Spune`i. Poate o sa te raneasca cum l`am ranit si eu pe el...dar macar stii adevaru` si nu te chinui atat si o sa fie altfel iti promit eu. Vorbeste cu el, explica`i ca`l placi si ca te simti prost cand iti vorbeste urat si poate asa o sa inteleaga si o sa se schimbe. Succes, ai grija :*

| BackAgain a răspuns:

Depinde in ce clasa sunteti (fara suparare) : daca sunteti mai micuti atunci da, eu cred ca da (asa e la inceput, nu stiu altfel cum sa se bage in seama), dar daca sunteti mai mari (sa zicem cel putin a 7-a) poate sa fie doar cicaleala, ii place sa te bazaie big grin

| lory_8089 a răspuns:

Descrierea ta mi se potriveste exact si mie:X:Xhee hee

| Larisa_5606 explică:

Avem 15 amandoi.

| Aleks_9217 a răspuns:

Este posibl sa te placa deoarece sta cu tine si ce mai iti face... Caci daca nu ar fi avut vreun sentiment pentru tine nu tear fi bagat in seaman

| TheIonutz98 a răspuns:

Nu stiu, posibil (opusurile se atrag)! Cati ani ai? Dar baiatul acela?