| Larisa_5606 a întrebat:

Buna TPU.

Baiatul pe care il plac este cu mine in clasa insa de cand ne stim nu prea ne-am suferit, ne batem ne injuram, dar eu il plac foarte mult chiar daca uneori sare calul si incepe sa se comporte ca un magar si un prost si isi bate joc, tot incearca sa se bage in seama cu mine, sa ma enerveze.

Credeti ca un pic ma place?
Mersii!

4 răspunsuri:
| NONAMEONe a răspuns:

Tipul e ca mine... crede-ma vrea doar ceva aventura cu tine

| Johnny_3066 a răspuns:

Pfffff in primul rand cati ani ai siii nu cred ca este tipu potrivit deciiibig grin nu e petru tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te place cum il placi si tu ,incearca sa intrii cu el in vorba ,poate ca e timid si asa reactioneaza el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te place cum il placi si tu, incearca sa intrii cu el in vorba, poate ca e timid si asa reactioneaza el