| DemiLovato_3541 a întrebat:

Buna membri al siteului as mai avea inca o intrebare deci stiti xatul de fapt multi i spun in multe feluri de exemplu xat ceat sau chat este acela unde vorbesti cu mai multi oamnei cred ca stiti si voi ei bine daca vreau sa intru pe xat nu imi da voie imi apare casuta aceia unde vorbeste lumea este neagra si nu inteleg de ce off am atatea probleme multumesc.

2 răspunsuri:
| Goe_6264 a răspuns:

Buna, ai dat login?, eu nu cred!

| PsihiG a răspuns:

Buna Tu te referi de ce nu iti apare O Steluta neagra hai sa iti explic.Deci mai intai te intregistrezi pe xat, Apoi dai Login, Scrii ID si PASS.Si dupa aia iti va aparea.Mult Succes Cred ca ti-am fost de folos Papa wave