| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai pot intra [pe chat? mentionez ca am avut o perioada cand am intrat si am vb. si apoi nu-mi mai apare xatul, chatul deloc...de ce? stie cineva fundaoh go on p.s.inainte nu puteam sa intru la intrebari la TPU si puteam intra pe xat, chat fuindaa:;((

Răspuns Câştigător
| cryssulici a răspuns:

Buna alexa
am patit si eu la fel...pot sa iti spun cum sa faci dar iti trebuie si cateva imagini ca sa iti fie mai usor... poti sa imi dai add cryssu_micutsa si iti spun happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate ca ai calculatorul virusat si pentru ca il ai virusat, orice joc nu merge [aproape orice joc]. iti recomadnun progrm anti virusi nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un anti virus dar cred cca e expirat...mersi de raspun o sa descarc alt anti virus daca mere ai funda

| Sandra123sandra123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai cumva un cont de imvu care nu-ti mai trebuie?