| Pufu004 a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu ceva foarte important.Nu mai pot sa intru pe ceat/chat/xat inainte puteam dar acum imi apare chatu negru sau inainte sa-mi apara negru puteam intra pe chat dar daca imi puneam o poza sau un nume ...cand intram pe alt chat acea poze si numele mi se schimba si ma enerva nu stiu dar ajutati-ma pentru ca mereu stateam pe chat si de vreao 3 ani nu mai pot.Multumesc

2 răspunsuri:
| d3ny_2962 a răspuns:

P0i as zice sati schimbi si uh windonsu si mai vezi daca nu at nu stiu cred ca mno ai fol ceva cuv care nu te lasa ca si eu mai intru si imizice la inceput daca vb urat sau ceva iti blocheaza chat da si mie fundita plzzzwinking

| d3ny_2962 a răspuns:

P0i daca folosesti cuvinte urate at iti blocheaza id sau ce-i ala ca si eu intram si scria la incepu ca daca vb urat sau ceva iti blocheaza ala id sau cei daca nu schimbati windownsuwinking noroc dai si mie fundita plzzzsadwinking