| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa stiti exact despre ce este vorba puteti citi intrebarile anterioare...Deci, imi place de colega mea de banca si suntem prieteni buni(ma considera cel mai d trebuie din clasa) acum chiar as vrea s-o intreb daca vrea sa stea cu mine dar stiti si voi ca daca refuza nu o sa mai fie la fel ca inainte. Un sfat va rog. daca mar placea sau nu; cum sa-i spun etc...

1 răspuns:
| quadroq a răspuns:

Fetelor nu le plac baietii de tip papa-lapte. Mai ales nu cei care intreaba asta pe TPU (daca te-a ginit, esti mort).
Deci nu trebuie sa intrebi, ci sa propui: X, hai cu mine in banca o perioada, ne vom intelege de minune / vreau sa fim mai apropiati!