| Stropinela75 a întrebat:

Calendaristic, peste 3 zile trebuie sa imi vina menstruatia si astazi am observsat pe slip o secretie alba si lipicioasa. 1. Daca am aceasta secretie obligatoriu o sa imi vina menstruatia? ( imi era frica pana acum sa nu fi ramas insarcinata pentru ca am intretinut relatii sexuale la menstruatia trecuta fara protectie si fara ejaculare ). Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Secretia alba si lipicioasa e normal. Nu o ai neaparat inainte sa iti vina menstruatia, dar atunci cand trebuie' sa iti vina, devine maronie.

| CrissTina16 a răspuns:

Acea secretie o ai mai tot timpul. In acest fel se curata vaginul