| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU cat timp trebuie ca un barbat sa nu se masturbeze ca sa ejaculeze o cantitate mare de sperma?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cantitatea de sperma produsa de glandele reproducatoare masculine (veziculele seminale si prostata) si stocate permanent in organism este aceeasi de circa 3, 5-4, 0 ml/cm cubi de sperma eliminata la prima ejaculare, indferent de lungimea timpului de "abstinenta". Cantitatea de sperma ejaculata scade cu circa 0, 5-1, 0 ml/cm cub la fiecare ejaculare ulterioara. big grin

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu există cantitate mare de malahie când eşti stătut.
Trebuie să o iei la labă tristă pe fircare zi, să creşti producţia de copii aruncaţi pe faianţă! Hai succes!
Funda?

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Vrei sa te faci donator?laughing)
Trebuie sa te antrenezi din greu zi de zi.