| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se excita foarte tare doar dintr-un sarut pasional, acesta trebuie neaparat sa se masturbeze mai tarziu? Si cat poate rezista fara sa ejaculeze, tot numai dintr-un sarut?

3 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Daca as fi fost baiat as fi raspuns...stiu insa ca prietenul meu se excita super tare si chiar intr-o zi acuza dureri in partea aia.Cand a venit seara si am ramas singuri, am avut grija sa il scap de "povara" big grin

| zatz a răspuns:

Pei acum depinde de corpul fiecaruia.sunt multi baieti care trebuie neaparat sa se masturbeze ca sa scape de durere. dar e bine sa incerci sa te controlezi.sa nu te exciti prea tare...nu o sa rezisti prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de el cat vrea sa reziste dar e destul de stresant, eu nu as rezista prea mult