| Distorsion a întrebat:

ce cadou ii pot face prietenului meu de ziua luihappy. va rog frumos spuneti-mi, este prima oara cand ii cumpar cadou si vreau sa fie ceva frumoshappy.

5 răspunsuri:
| Sabiiii a răspuns:

Eu i-as lua o bratara de argint. pe okazii sau la amanet gasesti si poate chiar sub 50 de lei [ alokatia] un astfel de prim cadou chiar daca nu e foarte scump ii da senzatia celui de LG tine ca dai bani pentru el pentru ca iti pasa/il iubesti.Bafta :*

| mariuca16 a răspuns:

.Eu daca as fi in locul tau as cumpara 2 lantisoare :unul cu un pandandtiv cu inimioara cu litera mea pe care i-o dai lui si altul pentru tine cu initiala lui.Na nu prea ma pricep dar sper sa fie o idee bunalove strucksi app lantul pune-l intr-o pungulita mica de cadou plina cu petale de trandafir si lanturile la fundul pungulitei ca el sa caute sa fie dorinta aia nerabdatoare de a vedea ce e.winkingimaginatia mea.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| פרנקו a răspuns:

Sunt baiat am 17. depinde ce varsta are, si cat esti dispusa sa dai pe cadoubig grin eu zic ca ar merge un ceas, un lant la gat, si mai depinde si de fel de caracter are,, e un om care le are cu pc-ul netul fotbalul alte sporturi, etc big grin

| Andreea911 a răspuns:

Buna Distorsion! Ii poti oferi de exemplu:un ceas/lantisor/bratara/o poza cu voi 2/o perinita tot cu voi 2(sau cu altceva-vreo pasiune de-a lui)/o jucarioara de plus.big grin.Sunt curioasa ce-i vei lua, pentru ca va veni si ziua prietenului meuhee hee. Anunta-ma:*! Success!happy