| howsenselessdeathhowpreciouslife a întrebat:

Ce fel de Metin-uri stiti? Inafara de United si Hammer.Dar unul in care te cresti mai rapid...si primesti iteme...la inceput si banii. Funda.love struck Si scuzati categoria dar este cea mai actualizata deci.happy

8 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Metin2tim sau hostyle ( pe asta cresti repede )

| howsenselessdeathhowpreciouslife explică (pentru Viviluka):

Metin2Hostyle...ok multumesc! Il voi incerca.Imi poti da id-ul tau?big grin

| howsenselessdeathhowpreciouslife explică (pentru Viviluka):

Te rog frumos imi poti da idul tau pe pv?

| ksuper31 a răspuns:

"Deci" ce? Crezi ca daca este cea mai actualizata vei primii mai multe raspunsuri? Data viitoare fii mai atent/a unde pui intrebarile si mai citeste te rog regulamentul o data!

| Devonys a răspuns:

Maataaaaaaaa...

| howsenselessdeathhowpreciouslife explică (pentru Devonys):

Esti raportat.big grin Acest raspuns nu are nici o legatura cu intrebarea mea.

| m3looo a răspuns:

Incearca metin 2 TIM din prima iti da obiecte +9 si creste rapid

| Madalin25 a răspuns (pentru m3looo):

Sau metin2. speed e misto si ala cu moduri cu arme GM...