| Therese67 a întrebat:

Ce inseamna a face dragoste?
Spune-timi si mie mai detaliat...
NU ma luati la misto...

Mersii big grin

8 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

Nu!
A facew dragoste nu inseamna deloc a face sex!
Sexul este atunci cand sunteti disperati sa faceti niste chestii!
Dragostea este iubirea pura cu saruturi si imbratisari din inima nu are legaturi cu organele sexuale.

| athos01 a răspuns:

Te saruti, te mangai cu persoana iubita pana cand el isi introduce penisul in vaginul tau si aveti orgasm, daca vrei sa mai vb.da add la mrns_adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A face dragoste inseamna a face sex cu cineva de la care speri, mai devreme sau mai tarziu, ca o sa te lase gravida si o sa te ia de nevasta... pricepi diferenta?

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Inseamna a face sex big grin pe bune

| xCruz a răspuns:

A face dragoste inseamna a face sex cu dragoste, in timp ce a face sex se rezuma doar la satisfacerea unor nevoi pur biologice. Dragoste faci cu trupul si cu sufletul, sex faci doar cu trupul. In realitate, diferenta dintre cele doua reprezinta si pentru mine un soi de enigma a carui mister nu am reusit sa-l elucidez inca.

Sper ca te-am ajutat.

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru xCruz):

laughing, da asa este. cand deslusesti acel mister sa imi spui si miehee hee

| xCruz a răspuns (pentru VaniLLaDeeJay):

Cand o sa reusesc asta te anunt =]].

| gabytablitza a răspuns:

Adica a face sex