| MLorand78 a întrebat:

ce inseamna daca o fata pune mana pe genunchiul unui baiat? Scuzati categoria, poate nu ii cea mai potrivita.

Răspuns Câştigător
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

In cazul de fata s-a nimerit a fi genunchiul.Dar putea fi umarul, bratul, capul, etc
Depinde in ce mod a facut-o.
Daca a fost intr-un mod bland si se uita la tine zambind si din astea in mod clar are nevoie de afectiune.Zic sa va intalniti si sa vedeti daca a fost doar o coincidenta si avea nevoie de sprijin ca sa-si pastreze echilibrul(poate stateati pe scaune si se balansa si de asta s-a sprijinit de tine) sau daca te place.Vezi cum evolueaza lucrurile.

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

...habar n-am
Poate vroia sa se apropie de...stii ce zic, na' biata, vrea si ea sa... Data viitoare ii iei mana si o pui acolo unde trebuie

| MLorand78 explică (pentru madyddd):

Buna asta! :-) M-ai facut sa rad ca n-am facut-o de mult.

| Iustina_1557 a răspuns:

laughing)

| Aeri a răspuns:

Probabil cauta sa se apropie de el. Dk.

| Jasmin15 a răspuns:

Cel mai sigur raspuns este ca il place pe acel baiat si ar vrea ceva mai mult de prieteni. doar daca in acelasi timp cand pune mana se uita la el sau sta si se gandeste la ceva.

| spintEE a răspuns:

Body language, cauta apropiere fizica

| CIICriss a răspuns:

Nimic.