| Simoniks a întrebat:

Buna TPU:* ce mai faceti? Am si eu o problema daca sa mai int cineva cu asa ceva.De cateva zile am o scurgere alba-galbuie putin gelatinoasa de la ce poate fi? Si cum o pot trata ca nu o suport.

5 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Lichidul acela se produce in timpul ovulatiei, e ceva normal, pentru noi fetele, nu te ingrijora, daca ar fi de alta culoare ar trebui sa te ingrijorezi, ai grija de tine:*

| xKaяikatuяix a răspuns:

E ceva normal :*! E un semn ca in curand iti va veni menstruatia [ cateodata menstruatia vine abia dupa 2-3 ani ] big grin!

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

E lichid prementrual, are rolul de a proteja interiorul.Nu se poate trata, e ceva normal la o fatawinking

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

S`ar putea sa fie lichid premenstrual.

| ANONIMA1234 a răspuns:

Si eu am la fel