| overnight674 a întrebat:

Bună TPU, ce metode de masturbare aveți? (fără mişto)

Răspuns Câştigător
| Lrs2015 a răspuns:

Chiar daca unele habarniste iti zic ca este o singura metoda ca baiat, o sa ti zic eu multe metode :
- masturbare cu o mana;
-masturbare cu ambele maini, iar cand vine orgasmul strangi tare muschii, pui presiune mai mare din maini;
-o mana pe baza penisului iar cu cealalta pe cap (decalotat) si freci capul cu mult lubrifiant; esential sa tii presiune de baza si cu cealalta mana doar la cap umbli si atat;
- fleshlight! Seamana cam 60% cu vaginul daca e bine incalzit;
- oua tenga!;
- fleshlight + prezervativ; se simte diferit, mai putin intens, dar ideea e ca o senzatie diferita;

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca-i laba, atunci este o singura metoda: cu mana dreapta si cand obosesti o schimbi cu stanga, asa-i?

| dullcat a răspuns:

Nu ai mai intrebat o data?

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Dacă ești fată, o poți face la nivelul clitorisului (prin miscari usoare de frecare) sau penetrare (cu degetele), însă multă grija la igiena.
Iar la băieți este o singură metodălaughing)))

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Dacă ești fată, o poți face la nivelul clitorisului (prin miscari usoare de frecare) sau penetrare (cu degetele), însă multă grija la igiena.
Iar la băieți este o singură metodălaughing))))

| Lrs2015 a răspuns:

Esti barbat sau femeie ca sa stiu ce sa raspund

| overnight674 explică (pentru Lrs2015):

Baiat

| Lrs2015 a răspuns (pentru overnight674):

Chiar daca unele habarniste iti zic ca este o singura metoda ca baiat, o sa ti zic eu multe metode :
- masturbare cu o mana;
-masturbare cu ambele maini, iar cand vine orgasmul strangi tare muschii, pui presiune mai mare din maini;
-o mana pe baza penisului iar cu cealalta pe cap (decalotat) si freci capul cu mult lubrifiant; esential sa tii presiune de baza si cu cealalta mana doar la cap umbli si atat;
- fleshlight! Seamana cam 60% cu vaginul daca e bine incalzit;
- oua tenga!;
- fleshlight + prezervativ; se simte diferit, mai putin intens, dar ideea e ca o senzatie diferita;

| KingOoO a răspuns:

Poti sa iti dai laba cu mana stanga sau mana dreapta. Cel mai placut este cu mana unei fete (din cate am citit la altii).

| VladAntonio a răspuns:

Sunt diferite moduri, și sunt sigur ca tu ai descoperit multe dintre ele.
Îți sugerez sa încerci tu chestii noi.

Seara faina.